لینک بی سیم

در بسیاری از مناطق به دلایل مختلف از جمله فاصله زیاد، نبود بستر مناسب جهت کابل کشی و یا خاص بودن نوع ارتباط باید از لینک بی سیم استفاده کرد.

امروزه بسیاری از شرکت های ارائه دهنده اینترنت پر سرعت ازین بستر استفاده میکنند چرا که انتقال پهنای باند در خطوط تلفن محدودیت دارد(باید در نظر داشت تکنولژی فیبر نوری در راستای حل این مشکل بسیار کار آمد بوده است ولی به دلیل هزینه های بسیار زیاد کابل کشی و راه اندازی آن در همه مناطق فراگیر نشده است) و همچنین به دلیل فاصله های نا مشخص استفاده از کابل شبکه غیر ممکن می باشد، لذا استفاده از رادیو های بی سیم این مشکل را به راحتی حل می کند.

با توجه به سرمایه گذاری عظیم شرکت های سازنده رادیو های بی سیم، دستگاه های بسیار قوی در بازار فعلی موجود می باشد که امکان برقراری ارتباط را در فاصله های بسیار زیاد در بازه کیلومتری را میسر ساخته است.

لازم به ذکر است این دستگاه های اصطلاحا به صورت Point To Point می باشند به این معنی که باید روبروی هم قرار گیرند، با تنظیم فرکانس های موجود در دستگاه و چند قسمت دیگر با تغییر زاویه های دستگاه بهترین حالت انتخاب شده و دستگاه ها فیکس(ثابت) می شوند.

سامانه ارتباطات آکام ارائه دهنده سرویس لینک بی سیم و همچنین اینترنت پرسرعت با بالاترین کیفیت در هر پهنای باندی بر پایه ارتباط رادیویی بی سیم در سطح کشور می باشد.

لینک بیسیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست