پشتیبانی شبکه  Support

پس از انجام زیرساخت  و سپس فعالسازی چه به سر شبکه خواهد آمد؟!

 آیا همه چیز تمام شد است؟

آیا نرم افزار ها همیشه بروز و امن خواهند ماند؟

آیا آن شبکه همیشه به خوبی کار می کند و نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد؟

باید به شما هشدار بدهیم شبکه بدون پشتبانی عمر کوتاه و پر دردسری خواهد داشت.

به جز بحث حل مشکلات شبکه، شرکت ها مدام در حال توسعه می باشند و با نیاز های جدیدی در شبکه خود روبرو می شوند و این مهم یک پشتیبان قوی، سریع و در دسترس را در کنار خود نیاز دارد.

در هر قسمت یک شبکه چه از لحاظ نرم افزاری و چه از لحاظ سخت افزاری ممکن است مشکلاتی به وجود آید و در صورت برطرف نشدن این مشکلات یقینا آن شرکت و یا سازمان با آسیب جدی روبرو خواهد شد، تصور کنید یک ساعت ارتباط کامپیوتر های شما قطع شود و یا دسترسی به اینترنت شما مختل شود، خطرات ویروس که میشه به صورت پویا تهدید می کنند و پشتیبان گیری شما انجام نگرفته باشد، چه خواهد شد؟

پشتبانی شبکه
پشتیبانی شبکه

این به معنای تعطیلی کسب و کار شرکت یا سازمان خواهد بود، لذا  پشتیبانی یک حرکت هوشمندانه جهت جلوگیری از بروز مشکلات پیش بینی نشده IT  می باشد و یک کسب و کار دقیق و موفق هیچ گاه نمی تواند بدون پشتبان فناوری اطلاعات خود به اهداف خود برسد.

سامانه ارتباطات آکام به پشوانه نیروی کار متخصص، مجرب و با تجربه، همواره آماده ارائه خدمات پشتیبانی می باشد که اصلی ترین نیاز پویا شرکت ها، سازمان ها، هتل ها، موسسه های آموزشی، کارخانه ها و… است.

در دپارتمان پشتیبانی، نصب و آپدیت سیستم عامل سرور ها و کلاینت ها، رفع ایرادات احتمالی نرم افزارها، نصب و ارتقاء نرم‌افزارها و سخت افزار های شبکه، نظارت بر امنیت تمامی سیستم‌ها و به ویژه اینترنت، بکاپ گیری و نگهداری از اطلاعات و دیتاهای شرکت، پیشگیری از وقوع ایرادات و مشکلات شبکه های کامپیوتری انجام می گیرد.

پشتیبانی سریع و دقیق بصورت حضوری و یا ریموت از راه دور تخصص سامانه ارتباطات آکام است.

فهرست