هوشمند سازی

با پیشرفت روز افزورن تکنولژی، تقریبا میتوان گفت تمام وسایل مورد نیاز بشر به صورت هوشمند و قابل برنامه ریزی در دسترس می باشد.

گوشی ها، کامپیوتر ها، ربات ها و… همگی بستری را فراهم آورده اند که از طریق آن میتوان بدون حضور فیزیکی بسیاری از کار ها را از راه دور مدیریت کرد.

طرح هوشمند سازی سامانه ارتباطات آکام این امکان را به مشتریان میدهد تا بتوانند از راه دور و تنها به وسیله یک برنامه که روی موبایل آنها نصب گردیده است، به دستگاهی در منزل و یا محل کار خود متصل شوند.

و امکاناتی از قبیل خاموش و روشن کردن سیستم برق منزل (خاموش و روشن کردن چراغ ها)، مدیریت سیستم گرمایشی و سرمایشی منزل، مدیریت دستگاه های امنیتی و….را در اختیار آنها می گذارد.

 دیتا سنتر ها و اتاق های سرور از مهمترین محل ها برای هوشمند سازی می باشند. چرا که در ایم محل ها تجهیزاتی قرار دارد که کلاینت های زیادی دائما در حال استفاده از منابع آنها می باشند.

لذا، این مکان ها همواره باید بسیار تمیز باشند، افراد غیر مرتبط به این محل ها وارد نشوند و خنک باشند تا سرور ها و تجهیزات دیگر در دمای مناسبی قرار داشته باشند و  کار خود را به درستی انجام دهند.

سامانه ارتباطات آکام در هوشمند سازی اتاق سرور بسیار قوی عمل کرده است و این امکان را برای ارائه دهنده گان دیتا سنتر فراهم میسازد تا بتوانند تنها با نصب یک نرم افزار تمامی رفتارهای های داخل مرکز خود را کنترل نمایند.

در صورت بروز هر اتفاق غیر استاندارد و یا حوادثی مثل آتش سوزی و حتی سرقت

شما را در جریان اتفاق قرار میدهد تا بتونید در سریعترین زمان ممکن مشکلات را بررسی و ایرادات را برطرف نمایند.

سامانه ارتباطات آکام از جمله اولین شرکت هایی میباشد که ابن طرح را در سطح کشور آغاز نموده و همواره به پیشرفت خود در هرچه بهینه کردن این طرخ ادامه  میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست