نرم افزار حسابداری محک

نسخه کیف پول

تسهل حسابداری شخصی با نرم افزار حسابداری محک، همه ما در زندگی هزینه هایی داریم که بصورت روزمره و شاید ماهیانه بطور روتین و گاهی پیش بینی نشده بر ما تحمیل می شوند.

این خرج ها با توجه به درآمد ما انجام میگیرند، به عنوان مثال کسی که در ماه سه میلیون تومان درآمد دارد همه هزینه های خود را بر اساس آن تنظیم می کند.

برای مدیریت کردن این هزینه ها روش های مختلفی توسط افراد انجام می شود، بعضی افراد از دفترچه استفاده می کنند، بعضی با نت برداری داخل موبایل و دیگر راه ها ….

ولی بهترین کار چیست؟

ما استفاده از نرم افزار حسابداری محک را به شما پیشنهاد می دهیم، این نرم افزار در نسخه های مختلفی و با توجه به نیاز در شرایط مختلف طراحی شده است.

نرم افزار حسابداری محک از کیف پول گرفته تا نرم افزار مناسب جهت کسب و کارهای بزرگ را پوشش می دهد.

نرم افزار حسابداری محک
نرم افزار حسابداری محک

بیایید موضوع حساب و کتاب شخصی را به کسب و کار تعمیم دهیم در این صورت بدون استفاده از یک سیسم جامع و برنامه ریزی شده محاسبات ما محکوم به شکست می باشد و پس از آن به کسب و کار ما آسیب وارد می شود.

نرم افزار حسابداری محک در نسخه های شخصی نسخه ای را طراحی کرده است، به نام کیف پول که می توان به سادگی و بدون اینکه زمانی را از ما بگیرد به سرعت تمام هزینه های روزمره خورد را در این نرم افزار وارد نماییم.

حساب های بانکی

همه حساب های بانکی خود را می توان در برنامه تعریف کرد و در زمان هزینه ها همه حساب ها قابل انتخاب کردن می باشد، اگه قصد ندارید حساب بانکی خود را معرفی کنید، می توانید بصورت نقدی مبلغی را تعیین کنید و در کیف پول نرم افزار حسابداری محک وارد کنید.

این گونه هزینه ها بر اساس مبلغ وارد شده محاسبه می گردد، از انعطاف پذیری های این نرم افزار این است که در انتخاب نوع هزینه ها موارد مختلف از جمله کارمزد، خودرو، قبض… در نظر گرفته شده است.

این موضوع باعث می شود شما بدانید در ماه چقد هزینه خورد و خوراک، قبض ها و یا حتی چقد هزینه برای مصرف بنزین و یا سرویس اتومبیل انجام داده اید.

در پایان هر ماه می توانیم گزارشی از مخارج خود را از کیف پول نرم افزار حسابداری محک دریافت کنیم که این موضوع می تواند کمک بسیار بزرگی در جهت مدیریت دخل و خرج ما باشد.

افراد دیگری که از نرم افزار حسابداری محک می توانند استفاده کنند مدیر های ساختمان می باشند.(این نرم افزار آپارتمانا نام دارد و در یک پست جداگانه بصورت کامل توضیح داده خواهد شد).

این نسخه از نرم افزار به شکلی طراحی شده است که می توان همه قبوض مشترک و هزینه های ساختمان به اضافه افراد مستقر در واحد ها را  به آن معرفی کرد و نرم افزار به صورت مجزا هزینه های مربوط به هر واحد را به راحتی اعلام میکند.

این موضوع شاید خیلی ساده به نظر برسد و محاسبه هزینه های چند واحد روی کاغذ به سادگی انجام می شود و لزومی به استفاده از یک برنامه حسابداری نباشد، ولی این موضوع برای ساختمان هایی که تعداد واحد خیلی کمی دارند ساده است.

ساختمانی که چهار واحد بیشتر ندارد شاید در مدت ده دقیقه تمام هزینه های آن بررسی شود، ولی اگر تعداد واحد های یک ساختمان زیاد باشد چه؟

این که ما بخواهیم همه این محاسبات را روی کاغذ انجام دهیم و بعد هم گزارشی از آن به اهالی ساختمان بدهیم هم از لحاظ زمان و هم هزینه کار بسیار غیر اصولی است.

در صورتی که با استفاده از  نرم افزار حسابداری محک (نسخه آپارتمانا) بدون نیاز به استفاده از کاغذ و هدر دادن منابع، همه چیز داخل نرم افزار انجام می گیرد و می شود فایل مربوط به محاسبات هرکدام از اهالی را از طریق خود برنامه و یا هر یک از شبکه های مجازی بصورت تصویر برای آنها ارسال کرد.

این کار بسیار شیک و منظم می باشد و همه افراد با شفافیت کامل فایل مربوط به هزینه های خود را دریافت می کنند.

از دیگر قابلیت های این نسخه این است که میتوان لیست بدهی ها، بستانکاری ها، چک ها و اقساط را به نرم افزار معرفی کرد و در زمان سر رسید آنها نرم افزار با یک پیغام ما را از آن آگاه می سازد، حتی پیغام های یادآوری را چند روز قبل از موعد سررسید برای ما ارسال می کند.

این قابلیت به خصوص برای افرادی که مشغله زیادی دارند و نیرویی انسانی را به به استخدام ندارند تا سر رسید های مالی را به آنها یاداوری کند بسیار مفید است.

گاهی اوقات افراد در بررسی هزینه های خود از طریق پیامک های بانک، هزینه ای را می بینند که فراموش کرده اند در چه موردی بوده، به عنوان مثال هزینه ای که برای صرف غذا در رستوران انجام داده اند.

نسخه کیف پول نرم افزار حسابداری محک این قابلیت را دارد که موقعیت مکانی شما را در هنگامی که هزینه می کنید ثبت کند و به راحتی با یک گزارش می توانید متوجه شوید در چه زمان و چه مکانی این هزینه انجام شده است.

بودجه بندی

از دیگر امکانات این نرم افزار بودجه بندی می باشد، بدین گونه که مبلغی را برای مخارج ماهانه خود اختصاص می دهید و همه هزینه ها را بر اساس آن مدیریت می کنید، این موضوع باعث می شود هزینه های کاملا غیر ضروری حذف گردد.

با نظم در اختصاص هزینه های جاری، ضروری و غیر ضروری این امکان فراهم می شود که بتوان ماهیانه مبلغی را به عنوان پس انداز ذخیره کرد.

سامانه ارتباطات آکام نمایندگی انحصاری گروه نرم افزاری محک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست