نرم افزار حسابداری محک

سامانه ارتباطات آکام نمایندگی رسمی و انحصاری گروه نرم افزاری محک در سراسر ایران می باشد.

یکی از کاربردی ترین و جامع ترین نرم افزار های حسابداری با کاربری آسان برای تمامی صنف ها و مشاغل و بدون نیاز به نیروی حسابداری مجرب، نرم افزار حسابداری محک می باشد. طراحی نرم افزار  محک به شکلی است که به سادگی و بدون نیاز به شخصی با دانش حسابداری به راحتی قابل مدیریت کردن می باشد.

گروه نرم افزاری محک با 13 سال تجربه در تولید نرم افزار حسابداری توسط گروهی با دانش فنی بسیار بالا نرم افزاری را طراحی کرده است که با امکانات بسیار زیاد و البته در دسترس انعطاف پذیری بسیار زیادی را جهت استفاده در مشاغل مختلف دارد.

با توجه به قوانین مالیاتی تمامی اصناف می بایست گزارش کاملی را از میزان درامد و هزینه شغل خود با ریز جزئیات به اداره مالیات تسلیم نمایند و این مهم جز استفاده از نرم افزار حسابداری ممکن نمی باشد.

نرم افزار حسابداری محک
نرم افزار حسابداری محک

از طرفی بسیاری از مشاغل با توجه به درامد ناچیزی که دارند، استخدام یک نیروی کار به عنوان حسابدار برایشان مرقون به صرفه نمی باشد، همچنین بسیاری از آنها دانش حسابداری جهت مدیریت هزینه و درآمد خود ندارند.

لذا راه حل این موضوع استفاده از نرم افزاری می باشد که پیچیدگی خاصی جهت استفاده توسط اشخاص عادی را نداشته باشد، گره این مشکل توسط نرم افزار  محک گشوده می شود.

این نرم افزار به شکلی طراحی شده است که حتی کسانی که جدای از دانش حسابداری، تحصیلات زیادی هم ندارند می توانند به راحتی از پس کار با این نرم افزار بر آیند.

سامانه ارتباطات آکام به عنوان نماینده انحصاری گروه نرم افزاری محک آمادگی ارائه هر گونه مشاوره را در امر خرید و استفاده از نرم افزار محک به مشتریان خود دارد.

فهرست