هاستینگ یا میزبانی وب

سرویس هایی هستند که به سازمان ها و افراد امکان می دهند تا وب سایت خود را روی اینترنت قرار دهند. اطلاعات شما و تمامی دیتاهای مربوط به سایت شما در رایانه های مخصوص و امنی به نام سرور میزبان که در محیطی با حساسیت بسیار بالا و مراقبت های شدید از هر نوع آلودگی به نام دیتاسنتر نگهداری می شوند.

هنگامی که کاربران اینترنت می خواهند وب سایت شما را مشاهده کنند ، تمام کاری که باید انجام دهند این است که آدرس وب سایت یا دامنه شما را در مرورگر خود تایپ کنند. سپس رایانه آنها به سرور شما متصل شده و صفحات وب شما از طریق مرورگر به آنها تحویل داده می شود.

هاست ها قالبا از دو سیستم عامل لینوکس و ویندوز استفاده می کنند.هاست لینوکس زبان برنامه نویسی PHP و ویندوز  ASPرا پشتبانی میکند. هاست لینوکس مبتنی بر سیستم عامل Open Source  لینوکس می باشد و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است، لذا، اکثرا سایت های بزرگ از سرور های لینوکسی برای میزبانی وب خود استفاده می کنند.

در ادامه به انواع هاست ها اشاره خواهیم کرد.

میزبانی وب اشتراکی (Shared Web Hosting)، نمایندگی میزبانی وب (Reseller Web Hosting)، نمایندگی میزبانی وب (Reseller Web Hosting)، میزبانی سرور مجازی (VPS)، میزبانی اختصاصی (Dedicated Web Hosting)، فضای میزبانی سرور (Collocation Web Hosting)، میزبانی وب ابری (Cloud Web Hosting) و میزبانی خوشه ای (Cluster Web Hosting)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط استفاده از میزبانی وب ما، اینجا کلیک نمایید و به وبسایت دپارتمان میزبانی وب ما (زاگریو) متصل شوید.

کابل کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست