دزد گیر

حفظ امنیت منزل و محل کار یکی از دغدغه های اساسی مردم می باشد، متاسفانه همواره انسان هایی هستند که از کسب درآمد از راه صحیح و تلاش برای رسیدن به منابع مالی سالم و پاک فراری هستند و همیشه در پی دسبرد زدن و سرقت اموال دیگران هستند!!!

به راستی با اینچنین افراد چه باید کرد؟

راه مقابله با آنها چیست؟

در عصر حاضر ابزار ها و دستگاه هایی در دسترس ما هستند تا در صورت حضور نداشتن ما از اموال ما محافظت کنند. دستگاه های دزد گیر بسیار پیشرفته ای در حال حاضر وجود دارند که ما می توانیم رفتار های محیط را برای آنها مشخص کنیم تا در صورت مشاهده هر چیز بر خلاف استاندار های تعریف شده ما را از آن مطلع کنند.

دوربین مدار بسته
دزد گیر

قابلیت و حساسیت این دستگاه ها بسیار پیشرفته و بروز می باشد به شکلی که امکان تنظیم موارد مختلفی از جمله تماس، پیامک، حساسیت شناسایی حرکت های غیر مجاز و… می باشد.

در کنار دستگاه دزد گیر استفاده از دوربین  مدار بسته بسیار ضروری می باشد. در صورتی که اتفاقی منجر به عملکرد دزدگیر شود، قطعا با توجه به عملکرد دستگاه سارق مجبور به فرار می شود و حتی اگر این کار را نکند با توجه به عملکرد دستگاه و اطلاع رسانی آن، فرصت بسیار کمی برای سرقت باقی می میاند.

در این فاصله کوتاه با توجه به تماس های دستگاه، پلیس به سرعت در محل حاضر می گردد، در صورتی تاخیر در هر یک ازبن موارد دوربین مدار بسته با ضبط تصاویر تمامی لحظات و مراحل این اتفاق را رکورد کرده و امکان پیگیری و شناسی شخص سارق را بسیار تسهیل می کند.

شرکت سامانه ارتباطات آکام از پیشگامان راه اندازی دستگاه های امنیتی، دزدگیر و دوربین مدار بسته در سراسر ایران می باشد.

فهرست