نرم افزار حسابداری محک

نسخه آپارتمانا

همانطور که در پست مربوط به نرم افزار کیف پول محک اندکی توضیح دادیم، در مجموعه نرم افزار های حسابداری محک نسخه ای به نام آپارتمانا وجود دارد که مختص به محاسبات مربوط به ساختمان ها و مدیریت هزینه های آنها می باشد.

تصور کنید در یک آپارتمان زندگی می کنید که داری 25 طبقه می باشد و هر طبقه آن چهار واحد دارد یعنی در مجموع ساختمان محل زندگی شما صد واحد دارد، اگر شما مدیر این ساختمان باشید و مسئولیت محاسبه هزینه های ساختمان با شما باشد

بدون استفاده از یک نرم افزار مناسب این کار برای شما غیر ممکن خواهد بود، حجم کاغذ استفاده شده در این روش فاجعه بار خواهد بود.

شما باید همه هزینه ها را به ریز محاسبه کنید و سپس با همان جزئیات برای واحد ها ارسال نمایید تا هزینه های ماهیانه شارژ ساختمان را پرداخت کنند.

هزینه خرید نرم افزار آپارتمانا

نسخه آپارتمانا نرم افزار حسابداری محک همه ی این مشکلات را حل می کند.این نسخه برای هفت کلاینت (واحد) رایگان می باشد ولی برای تعداد بیشتر هزینه ای معادل 5 هزار تومان به ازای هر واحد را در پی دارد.

به عنوان مثال برای ساختمانی با 100 واحد تنها مبلغ 465 هزار تومان هزیته خواهد داشت.

نرم افزار حسابداری محک آپارتمانا
آپارتمانا نرم افزار حسابداری محک

مدیریت هزینه ها

تمام هزینه های مروبوط به قبوض آب، برق و گاز، هزینه نظافت ساختمان، هزینه های مربوط به تعمیرات  و هزینه های جاری ساختمان را می توانید در نسخه آپارتمانا نرم افزار حسابداری محک وارد نمایید، تعداد واحد ها را نیز وارد نمایید.

و حتی اگر به تفکیک متراژ و یا تعداد افراد ساکن در هر واحد محاسبه را انجام می دهید، در نرم افزار حسابداری محک وارد نمایید تا نرم افزار به تفکیک هزینه هر واحد را محاسبه نماید و برای آنها ارسال نمایید.

هر واحد هزینه های خود را به صورت یک پیغام داخل نرم افزار مشاهده می کند و از داخل خود نرم افزار آپارتمانا محک می تواند صورتحساب خود را پرداخت نماید.

ارسال پیامک توسط نرم افزار

مدیر ساختمان گزارش تمام پرداخت های واحد ها را می بیند و همینطور واحد هایی که پرداخت نکرده اند،در اینجا مدیر ساختمان می تواند از داخل نرم افزار حسابداری محک یک پیام یاداوری برای واحد هایی که پرداخت نکرده اند بفرست.

چرا که شاید به دلیل مشغله زیاد فراموش کرده باشند تا صورتحساب مربوط به واحد خود را پرداخت نمایند.

نسخه آپارتمانا نرم افزار حسابداری محک دارای یک تابلو اعلانات می باشد که موضوعی را که میخواهد به اطلاع تمامی ساکنین ساختمان برسانند در آن اعلام میکنند.

این نسخه برای تمامی دستگاه های گوشی اندروید، آیفون(IOS) و همچنین تبلت قابل استفاده می باشد و حتی می توانید از نسخه تحت وب این نرم افزار روی کامپیوتر و دیگر دستگاه ها استفاده کرد.

به این صورت که با استفاده از یک لینک که گروه نرم افزاری محک در اختیار شما میگذارد وارد وبسایت آپارتمانا می شوید و با نام کاربری و پسورد خود دقیقا مشابه نرم افزار به همه چیز دسترسی خواهید داشت.

رابط کاربری این نرم افزار بسیار ساده می باشد و حتی کسانی که تنها توانایی خواندن و نوشتن دارند و مقداری نسبت به کار کردن روی گوشی های اسمارت توانا هستند به راحتی می توانند با این نرم افزار کار کنند.

گزارش های نرم افزار

از دیگر امکانات نسخه آپارتمانا نرم افزار حسابداری محک گزارش گیری آن می باشد، همه واحد ها می توانند به راحتی گزارش تمامی صورت حساب های خودت را داشته باشند، و همینظور همه این اطلاعات در نسخه سرور موجود می باشد.

یعنی اگر به هر دلیلی نرم افزار از روی گوشی یا تبلت کسی پاک شود و یا گوشی را تعویض کنند هیچ اطلاعاتی ار بین نخواهد رفت و به راحتی می شود دوباره نرم افزار را نصب و اطلاعات را بازگردانی کرد.

یکی دیگر از قابلیت های نسخه آپارتمانا نرم افزار حسابداری محک این است که شما با یک نرم افزار و بدون نیاز به هزینه بیشتر می توانید چندین ساختمان را به تفیکیک مدیریت نمایید.

تصور کنید که شما در دو شهر مختلف کار میکند و ناچار شده اید در هرکدام ازین شهر ها منزلی را برای سکونت اجاره کنید و یا خریداری نمایید.

حال اگر شما یک ساختمان مدیر هستید و در ساختمان دوم هم به عنوان یکی از افراد مجموع ساختمان و از اهالی هستید، در این شرایط شما نیاز به استفاده از نسخه دیگری از نرم افزار حسابداری محک را ندارید و تنها کافیت وارد نرم افزار آپارتمانا شوید و نقش را در آن تغییر دهید.

نرم افزار جسابداری محک

البته شما زمانی که نرم افزار آپارتمانا را باز می کتید در همان ابتدا نقش شما به عنوان مدیر ساختمان و یا یکی از اهالی ساختمان باید مشخص شود و اگر شما مدیر هستید باید گزینه مدیر و در غیر این صورت گزینه اهالی را انتخاب می کنید.

لازم به ذکر است مبالغی را که شما در این نرم افزار پرداخت می کنید به حسابی وارد می شود که مدیر ساختما شماره شبای آنرا داخل نرم افزار وارد کرده است.

سخن کوتاهی از نویسنده:

هرسال هزارا هزار درخت به خاطر استفاده بی رویه و بی مورد ما انسان ها از کاغذ قطع می شوند، این طبیعت یکی از بزرگترین نعمت هایی است که خداوند منان به ما ارزانی داشته است، خواهش میکنم از اصراف در استفاده از کاغذ پرهیز کنید تا هوای پاک، طبیعت زیبا و ریه های سالمی داشته باشیم…

یکی از سیاست های طراحی کیف پول و آپارتمانا توسط گروه نرم افزاری محک و قیمت مناسب آن تلاش برای مصرف حداقلی کاغذ، جلوگیری از قطع بی رویه درختان و کوشش برای حفظ طبیعت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست