فعالسازی و پیکربندی Active

پس از اتمام کار پسیو نوبت به فعالسازی و راه اندازی تجهیزات نصب شده می رسد، این قسمت از کار بسیار تخصصی و البته جذاب می باشد.

در این مرحله از کار روتر ها، سویچ ها، سرور ها و تمامی تجهیزات نصب شده راه اندازی و پیکربندی میگردند و سیستم عامل ها و نرم افزارهای لازم با توجه به نیاز شرکت یا سازمان بروی سرور ها و کامپیوتر ها نصب و راه اندازی می گردد.

انجام راه کارهای مجازی سازی Hyper-V  و یا VMware EXSI، نصب و راه اندازی دامین کنترلر و سرویس های وابسته به آن، نصب ایمیل سرور، نصب برنامه های مرتبط به بکارپ گیری و NAS، تنظیم و راه اندازی  WSUS، کانفیگ تجهیزات مربوط به راه اندازی اینترنت و نصب نرم افزارهای کنترل پهنای باند و مانیتورینگ شبکه، نصب و راه اندازی فایروال سخت افزاری و نرم افزاری و آنتی ویروس، راه اندازی سرویس VoIPو….. از جمله اقداماتی است که در طول فعالسازی یک شبکه به وقوع می پیوندد.

در این مرحله تمامی نیاز های یک سازمان تامین میگردد و سرویس هایی که یک سازمان برای پیشبرد فعالیت های خود باید در اختیار داشته باشد راه اندازی می گردد، پسیو و سپس پیکربندی و اکتیو پایه های اساسی شروع به کار یک تجارت و قلب تپنده آن می باشند، لذا باید به بهترین شکل ممکن و توسط نیروی تخصصی قوی با دانش فنی بالا و تجربه کارآمد انجام پذیرد.

سامانه ارتباطات آکام ارائه دهنده کلیه خدمات طراحی و شبکه و سخت افزار، خدمات کامپیوتر و سرور، مشاوره و ارائه راهکار، نصب و راه اندازی شبکه، خدمات اکتیو شبکه و … به تمامی سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ و کوچک، مدارس، هتل‌ها و … می‌باشد، همچنین این شرکت آماده خدمت رسانی در جهت ارتقا و بهینه سازی اتاق سرور و شبکه نیز می‌باشد.

فعالسازی - اکتیور
فهرست